Весільна сукня для зимового весілля

Весілля взимку – це справжня різдвяна казка та початок щасливого нового подружнього року.
З кожним роком всесвітньо відомі дизайнери дивують нас вишуканими колекціями весільних суконь, які є призначеними саме для зимової весільної церемонії. Це можуть бути, як класичні моделі весільних суконь, так і цікаві поєднання різних фактур тканин та перлів. Єдине що відрізняє зимову весільну сукню це довгі рукави, які зазвичай розробляються з гіпюру або мережива.
Окрім вишуканих фасонів та благородних аксесуарів для вибору правильного весільного наряду слід приділити особливу увагу верхньому одягу. Верхній одяг слід обирати в залежності від самої сукні.
Якщо це класична пишна сукня, то вдалим вибором стане коротка шубка з білого хутра та маленькі рукавички, а якщо це плаття прямого покрою, то можна сміливо обирати подовжену дублянку або шубку.
Крім того, варто приділити увагу гармонійності сукні та верхнього одягу. Якщо сукня виконана у народному стилі з вишивкою з маків або стрічок, то ті ж кольори можна повторити у якості декору на теплій шубці.
Для того, щоб віднайти своє ідеальне весільне плаття, варто звертатися виключно в спеціалізовані весільні салони. Досвідчені весільні фахівці порадять найоптимальніший варіант весільної сукні для казкового зимового весілля.